O mnie

Cześć!

Mam na imię Marzena i uczę jak uczyć online od strony technicznej. Nie podpowiem Ci jakie treści masz umieścić w swoim kursie, szkoleniu, czy e-booku. Natomiast zdradzę Ci skuteczne i sprawdzone metody na prowadzenie kursów online.  Zaczynałam ze stanem 3×0, czyli z zerową listą, zerową liczbą fanów na FB i zerową liczbą czytelników. Pomimo, że wszyscy specjaliści od marketingu zalecają uruchamiać sprzedaż z listą co najmniej 500 adresów, ja zaczęłam z zawrotną liczbą 27 osób zapisanych na mój kurs. W rezultacie kupiło 11 – konwersja na poziomie 40%. Świadczy to tylko o tym, że teoria teorią, a i tak warto wszystko sprawdzać w praktyce 🙂

Jak zaczynałam?

Z branżą IT związana jestem od 1998r. Pierwszą pracę w zawodzie podjęłam będąc jeszcze na studiach. Na początku zajmowałam się projektowaniem stron www i grafiki oraz oraz wsparciem technicznym pracowników firmy. W tym czasie poznałam tajniki programowania HTML, CSS oraz PHP. W ciągu kilku lat pracy zdobyłam doświadczenie we wdrażaniu nowych technologii oraz w projektowaniu zaawansowanych aplikacji internetowych. Wszystkie doświadczenia zebrane w ciągu kilkunastu lat pracy pozwoliły mi bez większego wysiłku uruchamiać platformy internetowe głównie w oparciu o autorskie rozwiązania, a z czasem również z CMS WordPress.

Poznałam strukturę i działanie systemów zarządzania treścią, które wdrażam i modyfikuję według założeń projektowych. W chwili obecnej zgłębiam zagadnienia platform edukacyjnych i możliwości ich maksymalnego wykorzystania w e-learningu. Pasjonuje mnie wszystko co jest związane z uczeniem na odległość. Zanim cokolwiek wdrożę – testuję i dopasowuję do własnych potrzeb. Wypuszczam wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Działalność gospodarczą rozpoczęłam w maju 2014  i mniej więcej przez 1,5 roku zajmowałam się głównie tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem platform e-learningowych w oparciu o CMS WordPress. Szkolenia z obsługi stron internetowych jak i platform e-learningowym zajmowały mi tyle czasu, że postanowiłam zrezygnować całkowicie z prowadzenia usług na rzecz prowadzenia szkoleń online.

Dlaczego e-learning?

E-learning to łatwiejszy dostęp do wiedzy dla każdego kto posiada łącze do Internetu. Nie trzeba pokonywać setek kilometrów z Gdańska do Krakowa, bo akurat tylko tam prowadzony jest kurs, który interesuje potencjalnego klienta. E-learning to swoboda wyboru kursu oraz terminu, w którym ten będzie się odbywać, oszczędność czasu i pieniędzy – klient nie traci czasu ani pieniędzy na dojazd, zakwaterowanie czy dodatkowe materiały. Jeśli w danej chwili nie może wziąć udziału w kursie, odbędzie go w innym dogodnym dla siebie terminie. Ty z kolei możesz nagrywać i udostępniać swoje wykłady w postaci plików wideo kolejnym uczestnikom kursu. To niesamowita oszczędność czasu ponieważ nie musisz powtarzać ciągle tych samych zagadnień.

Obecnie prowadzę na platformie 3 podstawowe kursy:

[ KURS ] eduPortalWP – zbuduj własną platformę sprzedaży kursów i szkoleń z CMS WordPress

[ KURS ] eduEKSPERTOnline – jak uczyć online (multimedia i narzędzia internetowe w edukacji online)

[ KURS ] meetWordPress #BASIC –  kurs WordPress od A do Kurs Z – online

W każdym miesiącu wysyłam moim subskrybentom newsletter w temacie budowy platform internetowych i tworzenia multimedialnych materiałów edukacyjnych, natomiast o moich bieżących poczynaniach informuję na Facebook’u iSzkoła24 oraz Twitterze.

Privacy Policy Settings