O mnie

marzena

Witaj na mojej stronie!

Mam na imię Marzena i niezmiennie od kilkunastu lat jestem pasjonatką nowoczesnych technologii oraz wszelkich narzędzi wspomagających tworzenie e-szkoleń, budowę, optymalizację i promowanie platform blogowych, e-learningowych oraz e-commerce.

Zajmuję się zarówno wdrażaniem dużych platform szkoleniowych jaki i małych, średnich platform blogowo-sprzedażowych, oferujących płatne kursy i szkolenia. Stosuję rozwiązania w oparciu o powszechnie dostępne oprogramowanie jak i komercyjne moduły, które pozwalają na tworzenie rozbudowanych systemów. Prowadzę kursy online z zakresu instalacji i konfiguracji systemu (głównie w oparciu o platformę WordPress, z którym pracuję od 2008 roku), a także warsztaty dotyczące przygotowania materiałów szkoleniowych w różnej postaci, obróbki audio/wideo oraz ich implementacji na stronach WWW. Na mojej platformie znajdziesz też wiele wartościowych tematów, które dotyczą prowadzenia dowolnej platformy internetowej niezależnie od branży.

Dlaczego iSzkoła24?

Mówię STOP suchym, teoretycznym szkoleniom powielającym powszechnie dostępną wiedzę w Internecie.
Moim głównym celem jest przekazanie wiedzy praktycznej i gotowych rozwiązań do zastosowania od zaraz. Nie uczę tego w jaki sposób obsługiwać dane oprogramowanie, ale jak należy dobierać i konfigurować określone rozwiązania dla uzyskania zamierzonego efektu. Praktyczne umiejętności, w połączeniu ze zdobytą wiedzą techniczną oraz doświadczeniem w programowaniu i wdrażaniu różnych systemów pozwoliły mi stworzyć iSzkołę24 – platformę kursów i szkoleń online, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie stworzyć, skonfigurować i zoptymalizować własną platformę internetową.

Dzięki takiej platformie masz możliwość umieszczenia własnych materiałów szkoleniowych w różnej postaci: HTML, wideo, audio, ebook i udostępniać je swoim klientom. Za pomocą takiej platformy możesz utworzyć kurs i prowadzić go wyłącznie przez Internet.

Jak zaczynałam?

Od kilkunastu lat związana jestem z technologią informatyczną, pierwszą pracę w zawodzie podjęłam będąc jeszcze na studiach. Na początku zajmowałam się projektowaniem stron www i grafiki oraz oraz wsparciem technicznym pracowników firmy. W tym czasie poznałam tajniki programowania HTML, CSS oraz PHP. W ciągu kilku lat pracy zdobyłam doświadczenie we wdrażaniu nowych technologii oraz w projektowaniu zaawansowanych aplikacji internetowych. Wszystkie doświadczenia zebrane w ciągu kilkunastu lat pracy pozwoliły mi bez większego wysiłku uruchamiać platformy internetowe głównie w oparciu o CMS WordPress.

Poznałam strukturę i działanie systemów zarządzania treścią, które wdrażam i modyfikuję według założeń projektowych. W chwili obecnej zgłębiam zagadnienia platform edukacyjnych i możliwości ich maksymalnego wykorzystania w e-learningu. Pasjonuje mnie wszystko co jest związane z uczeniem na odległość. Zanim cokolwiek wdrożę – testuję i dopasowuję do własnych potrzeb. Wypuszczam wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Działalność gospodarczą rozpoczęłam w maju 2014  i mniej więcej przez 1,5 roku zajmowałam się głównie tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem platform e-learningowych w oparciu o CMS WordPress. Szkolenia z obsługi stron internetowych jak i platform e-learningowym zajmowały mi tyle czasu, że postanowiłam zrezygnować całkowicie z prowadzenia usług na rzecz prowadzenia szkoleń online.

Dlaczego e-learning?

E-learning to łatwiejszy dostęp do wiedzy dla każdego kto posiada łącze do Internetu. Nie trzeba pokonywać setek kilometrów z Gdańska do Krakowa, bo akurat tylko tam prowadzony jest kurs, który interesuje potencjalnego klienta. E-learning to swoboda wyboru kursu oraz terminu, w którym ten będzie się odbywać, oszczędność czasu i pieniędzy – klient nie traci czasu ani pieniędzy na dojazd, zakwaterowanie czy dodatkowe materiały. Jeśli w danej chwili nie może wziąć udziału w kursie, odbędzie go w innym dogodnym dla siebie terminie. Ty z kolei możesz nagrywać i udostępniać swoje wykłady w postaci plików wideo kolejnym uczestnikom kursu. To niesamowita oszczędność czasu ponieważ nie musisz powtarzać ciągle tych samych zagadnień.

Wiedza do zastosowania od zaraz

Obecnie prowadzę na platformie 3 podstawowe kursy:

oraz 1 uzupełniający:

Z kursami, które znajdziesz na tej platformie będziesz mieć możliwość:

  • zbudowania platformy sprzedaży szkoleń i kursów (ale nie tylko!)
  • tworzenia prezentacji, które dzięki zastosowaniu odpowiednich tricków będą przyciągały rzesze klientów
  • tworzenia szkoleń wideo, które dzięki prostym i mało kosztownym zabiegom będą profesjonalnie wykonane
  • optymalizacji platformy internetowej i przyśpieszenie wczytywania stron nawet o 50%-70%, dzięki czemu Google pokocha Twoje strony

Dodatkowo – wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów – uruchomiłam platformę konsultacji na żywo, z pomocą której mogę przeprowadzać indywidualne szkolenia. Zdaję sobie sprawę, że istnieją takie tematy, które wymagają rozszerzenia i uzupełnienia w ramach indywidualnych konsultacji.

W każdym miesiącu wysyłam moim subskrybentom newsletter w temacie budowy platform internetowych i tworzenia multimedialnych materiałów edukacyjnych, natomiast o moich bieżących poczynaniach informuję na Facebook’u iSzkoła24 oraz Twitterze.