[ KURS ] preziEKSPERT – budowa prezentacji multimedialnej krok po kroku

preziEKSPERT

budowa prezentacji multimedialnej krok po kroku

Czy ten kurs jest dla mnie?

Ten kurs został w taki sposób przygotowany, aby każdy, nie mając nawet żadnego doświadczenia w pracy z Prezi, mógł szybko zacząć tworzyć swoje prezentacje. Dowiesz się jak to wszystko działa oraz przejdziesz przez cały proces tworzenia próbnej prezentacji. W kolejnych częściach tego kursu pomogę Ci zrozumieć zasadę działania Prezi od podstaw, podam Ci wytyczne i wskazówki, które pomogą Ci w planowaniu prezentacji.

Podkreślam - nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani umiejętności technicznych…

Tak więc bez względu na Twoje doświadczenie (lub jego brak z Prezi…) oraz niezależnie od tego jaki masz system operacyjny, czy z jakiej przeglądarki korzystasz, po przerobieniu tego kursu zaczniesz tworzyć i publikować swoje własne prezentacje w Prezi.

Oto czego nauczę Cię na tym kursie:

 • Zrozumiesz najważniejsze różnice pomiędzy projektowaniem prezentacji złożonych z dynamicznych ekranów a projektowaniem w oparciu o klasyczne, statyczne slajdy. Wyniesiesz istotne informacje pomocne przy projektowaniu prezentacji Prezi.
 • Otrzymasz szczegółowe wytyczne dla zaprojektowania dobrej prezentacji oraz dowiesz się w jaki sposób przygotowywać materiały do projektu, tak aby były odpowiednie do wielkości i rozdzielczości danej prezentacji.
 • Założysz konto na prezi.com, zapoznasz się ze środowiskiem edycyjnym programu oraz dodatkowymi narzędziami współpracującymi z aplikacją internetową, m.in. z aplikacją Prezi Desktop. Poruszone zostaną kwestie nawigacji aplikacji oraz konkretnych działań związanych z pracą w internetowym edytorze Prezi.
 • Stworzysz swoją pierwszą prezentację, poznasz pracę z kreatorem szablonów, dowiesz się w jaki sposób należy je modyfikować, zmieniać kolory czcionek, tła, budować własne szablony.
 • Zapoznasz się z podstawowym zestawem narzędzi, który pozwala na dodanie tekstu, ramek, schematów blokowych i diagramów. Zostaną poruszone kwestie umieszczania adresów URL prowadzących do zdalnych zasobów i wiele innych.
 • Dowiesz się o możliwościach dołączania do prezentacji plików multimedialnych w postaci video, filmów z YouTube, czy plików dźwiękowych. Oprócz operowania na plikach multimedialnych będziesz mieć okazję zaimportować do swojej prezentacji inne typy plików, m.in. dokumenty w formacie pdf lub prezentację PowerPoint.
 • Będziesz miał możliwości przetestowania narzędzi transformacji, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie przenosić, obracać bądź skalować dowolne obiekty. Będziesz też w stanie łączyć odpowiednie obiekty w grupy i ustalać ich kolejność.
 • Zapoznasz się z pozostałymi funkcjami aplikacji, m.in. z możliwością automatycznego odtwarzania prezentacji oraz zaawansowanymi możliwościami stosowania animacji na obiektach.
 • Opublikujesz własną prezentację oraz dowiesz się w jaki sposób korzystać z funkcji społecznościowych aplikacji, a więc możliwości współdzielenia prezentacji pomiędzy zespołem pracowników, kolegów, znajomych. Dowiesz się o wszystkich metodach publikacji prezentacji, umieszczania jej na zewnętrznych stronach www, zapisywania kopii na dysku i wiele innych.
 • Otrzymasz konkretne wskazówki dla Prezentera, różnice pomiędzy prezentacją offline i online oraz poruszone zostaną kwestie pracy z mobilną wersją Prezi.

 

 • STANDARD
 • dostęp na 365 dni
 • dostęp do aktualizacji kursu
 • dostęp do platformy wsparcia technicznego
 • indywidualne wsparcie na każdym etapie kursu - uczestnika kursu prowadzę "za rękę"
 • 59 zł
 • PRO
 • dostęp na 365 dni
 • dostęp do aktualizacji kursu
 • dostęp do platformy wsparcia technicznego
 • indywidualne wsparcie na każdym etapie kursu - uczestnika kursu prowadzę "za rękę"
 • 79 zł
 • PREMIUM
 • dostęp na 365 dni
 • dostęp do aktualizacji kursu
 • dostęp do platformy wsparcia technicznego
 • indywidualne wsparcie na każdym etapie kursu - uczestnika kursu prowadzę "za rękę"
 • 129 zł

Budowanie prezentacji na 2 przykładach

Edukacyjna: "Zapamiętaj samogłoski"

Rymowanka dziecięca, której poszczególne wersy rozłożone są równomiernie na tle pizzy - dzieci kochają pizzę 🙂 Na podstawie tej prezentacji dowiesz się jak podłożyć tło muzyczne i narrację do swojego projektu, zbudujesz poszczególne ramki, ustalisz właściwą kolejność pojawiania się poszczególnych ekranów.

Biznesowa: "Wiedza do zastosowania od zaraz

Opis kursu na kartkach wyrwanych z książki. W tej prezentacji zawarta jest większość elementów omawianych w kursie: kształty i symbole, osadzanie wideo, import grafiki oraz dokumentów PDF. Prezentacja polega na płynnym przechodzeniu z jednej kartki na drugą, bądź też typowy dla prezentacji Prezi efekt odkrywania tła lub odkrywania szczegółów danego elementu.

7 lekcji: każda lekcja dzień po dniu

sprzedaż rusza: 17 listopada 2017

pierwsza lekcja: 1 grudnia 2017

preziEKSPERT – budowa prezentacji multimedialnej krok po kroku
 1. Zaczynamy z Prezi!
 2. Rejestracja konta w Prezi
 3. Modyfikacja szablonu
 4. Tworzymy nową Prezi!
 5. Tryb prezentacji: najważniejsze funkcje
 6. Aplikacja offline: Prezi desktop
 7. Współdzielenie oraz formy zapisu prezentacji

30-dniowa gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu

Daję Ci 30-dniową gwarancję zwrotu całej kwoty, jeśli ten kurs nie spełni Twoich oczekiwań. Wystarczy, że napiszesz na adres: preziekspert@iszkola24.pl.