[KURS E-MAIL] Własna platforma kursów online na WordPress – jak to ugryźć?

Własna platforma kursów online na WordPress – jak to ugryźć?
Własna platforma kursów online na WordPress – jak to ugryźć?
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Czy własna platforma do prowadzenia kursów, warsztatów i szkoleń online to jest coś dla mnie? Czy dam radę samodzielnie ją zbudować, zarządzać i jak dużo mnie będzie kosztować? Odpowiedź znajdziesz w tym darmowym kursie. Codziennie przez 5 dni jedna lekcja w PDF. Wyłącznie moje doświadczenia i rozwiązania, które stosuję u siebie. A jak wygląda program kursu? Oto on:

[LEKCJA 01 / #FWP1] Czego potrzebuję do budowy platformy?

W tej lekcji znajdziesz listę elementów, z których zbudujesz platformę e-learningową. Pokażę Ci jakie koszty musisz wziąć pod uwagę przy projektowaniu takiej platformy i jak dużo czasu trzeba poświęcić na cały projekt.

[LEKCJA 02 / #FWP1] Platforma e-learningowa a platforma sprzedaży plików.

Jeśli jesteś na początku drogi zwykły sklep ze sprzedażą produktów cyfrowych może być dla Ciebie wystarczający. Mniejsze koszty, łatwiejsza obsługa ? Jeśli jednak planujesz wypuszczać kursy multimedialne, bądź mix różnych formatów – bez modułu LMS będzie Ci po prostu ciężko.

[LEKCJA 03 / #FWP1] Moduł e-learningowy i jego najważniejsze funkcje (WAŻNE)

Zaprezentuję Ci funkcjonalności modułu e-learningowego (modułu LMS), z którego sama korzystam i który został przeze mnie przetestowany na wszystkie możliwe okoliczności. Moduł e-learningowy jest to rozbudowana wtyczka, która m.in. pozwala podzielić materiał na lekcje, a w obrębie lekcji dodatkowo dzielić na tematy. Z modułem LMS ustawisz harmonogram odkrywania kolejnych lekcji, przypiszesz testy i certyfikaty. Będziesz śledzić postępy uczestników i punktować ich w zadaniach. I oczywiście wiele więcej ?

[LEKCJA 04 / #FWP1] Sprzedaż kursów online na platformie WordPress

W tej lekcji dowiesz jak uruchomić sprzedaż kursów online na WordPress. Pokażę Ci jak zautomatyzować niektóre zadania, aby zaoszczędzić trochę czasu na rutynowych czynnościach.

[LEKCJA 05 / #FWP1] Utrzymywanie platformy, zabezpieczenia i wszystkie koszty

Własna platforma kursów online to przede wszystkim konieczność ponoszenia stałych, comiesięcznych (lub corocznych) kosztów – podobnie jak w przypadku zwykłej strony internetowej lub sklepu. Oczywiście są to trochę inne koszty… Wysokość tych kosztów będzie zależeć od tego, w jakiej formie będą prowadzone kursy i ile zamierzasz ich umieścić na platformie. Inne koszty będą w przypadku kursów wideo, inne w przypadku kursów interaktywnych, a jeszcze inne dla kursów mieszanych, czy na żywo. W tej lekcji zostanie poruszona kwestia całkowitych kosztów: zarówno tych wdrożeniowych jak i stałych, comiesięcznych wydatków z tytułu utrzymywania platformy.

Może Cię też zainteresować artykuł ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *